• alles.jpg
 • auto kochanow.jpg
 • drbike.jpg
 • familia.jpg
 • geodezja.jpg
 • gs.jpg
 • juszczak.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lisak.jpg
 • lyko.jpg
 • marcisz.jpg
 • praca.jpg
 • rasterek.jpg
 • rowery.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • skot.jpg
 • swiba.jpg
 • timefor.jpg
 • wwm.jpg
 • zamkowa.jpg
 • zielinski.jpg
 • zulla.jpg

Reklama

 • bistro.jpg
 • edukator.jpg
 • gawin.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • kaes.jpg
 • kruk.jpg
 • melba.jpg
 • mirex.jpg
 • nettrading.jpg
 • rrreklama.jpg
 • weterynarz.jpg
 • work.jpg

W ubiegłym roku w Zabierzowie odbyła akcja Szlachetna Paczka, organizowana z ramienia Stowarzyszenia WIOSNA. Ten ogólnopolski projekt okazał się w naszej miejscowości niewątpliwym sukcesem. Z przyczyn niezrozumiałych Szlachetna Paczka nie będzie miała kontynuacji w bieżącym roku. Nie chcemy jednak zostawiać naszych rodzin bez pomocy! W związku z tym w ramach współpracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabierzowie i parafii p.w. św. Franciszka z Asyżu odbędzie się w tym roku przedświąteczna akcja pomocy pod nazwą Grudniowa Niespodzianka.


Grudniowa Niespodzianka to świetna okazja, by w okresie Mikołajek pomóc i obdarować potrzebujące rodziny z naszej gminy. Chcemy sprawić, żeby zarówno czas przedświąteczny, jak i święta Bożego Narodzenia, były okresem szczęśliwym również dla tych, którzy na co dzień martwią się o swój byt. Pomóżmy im i nie zostawiajmy ich samym sobie! Zostańmy św. Mikołajem w tym roku!


Do 20 października b.r. przyjmujemy zgłoszenia na wolontariuszy, którzy chcą pomóc i zrobić w tym roku wspaniałą grudniową niespodziankę rodzinom potrzebującym z naszej gminy!!!


Paulina Pstruś, tel. 602683838, Joanna Duda, tel. 724443551


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy również na facebooku: www.facebook.com/grudniowaniespodzianka.zabierzow

alsal.jpg