• alles.jpg
 • bhp oskar.jpg
 • euroreklama.jpg
 • familia.jpg
 • geodezja.jpg
 • goodcar.jpg
 • gs.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lyko.jpg
 • rasterek.jpg
 • rowery.jpg
 • rserwis.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • wwm.jpg

Reklama

 • baranex.jpg
 • bistro.jpg
 • edukator.jpg
 • gawin.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • krakmeb.jpg
 • kruk.jpg
 • melba.jpg
 • mirex.jpg
 • prestige.jpg
 • rrreklama.jpg
 • weterynarz.jpg

rzaskaDzień Tabliczki Mnożenia od kilku lat wpisany jest w kalendarz imprez Szkoły Podstawowej w Rząsce. Ma on zawsze charakter uroczysty. Rozpoczyna się apelem, następnie uczestnicy przystępują do egzaminu ze znajomości tabliczki mnożenia. Ze względu na coraz większą popularność tego wydarzenia w tym roku utworzonych zostało 6 komisji egzaminacyjnych. Tegoroczną nowością w naszej szkole była możliwość wypróbowania swych umiejętności sprawnego liczenia w języku angielskim. Zadania dostosowane zostały do poziomu wiekowego uczniów (łatwe, średnie i trudne).

Podczas przerw międzylekcyjnych ponad 90 uczestników zmierzyło się z przygotowanymi zadaniami. Najlepsi, którzy odpowiedzieli bezbłędnie, otrzymali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. A zadania nie były banalne. Np. 261= _ x 9, _ = 45 x 8.

Można śmiało stwierdzić, że to wydarzenie stało się wydarzeniem masowym, integrującym naszych uczniów, ich rodziców, nauczycieli, pracowników administracji, którzy chętnie brali udział w tej zabawie. Zatem tegoroczna idea: „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” została osiągnięta.

I. Kulicka- Zarudzka

stacjakontroli.jpg