• alex.jpg
 • alles.jpg
 • alux.jpg
 • baks.jpg
 • cukiernia.jpg
 • enmax.jpg
 • familia.jpg
 • gasior.jpg
 • gs.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lyko.jpg
 • marcisz.jpg
 • mosur.jpg
 • pinus.jpg
 • praca.jpg
 • quad.jpg
 • romantica.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • serwis.jpg
 • sklad_blc.jpg
 • skotcar.jpg
 • swiba.jpg
 • tapicerstwo.jpg
 • wwm.jpg
 • zamkowa.jpg
 • zielinski.jpg
 • zulla.jpg

Reklama

 • an.jpg
 • bistro.jpg
 • dogoterapia.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • kaes.jpg
 • krakmeb.jpg
 • kruk.jpg
 • manufaktura.jpg
 • mirex.jpg
 • mojsen.jpg
 • multiagent.jpg
 • nettrading.jpg
 • rrreklama.jpg
 • srebrne.jpg
 • szumiec.jpg
 • wegiel.jpg
 • weterynarz.jpg
 • woodkrak.jpg

jajeczkoStało się już tradycją, że w oktawie Świąt Wielkanocnych członkowie Klubu Seniora „Złota Jesień” spotykają się dzieląc się święconym jajkiem z ostrym chrzanem oraz spożywając przygotowane przez seniorki inne świąteczne pokarmy. W roku bieżącym spotkanie to odbyło się 6 kwietnia.

Do wspólnego świętowania połączonego z otwarciem naszego klubowego lokalu zostali zaproszeni sympatycy, przyjaciele i dobroczyńcy naszego Klubu. A zatem wśród zaproszonych gości obecna była Krystyna Kruk, Andrzej Bukowczan, Celina Ślusarska, Wiesław Cader, Janina Wilkosz, Elżbieta Gęgotek, Jerzy Rajpolt , natomiast Violetta i Janusz Apostolscy, Krystyna Pietras, Jerzy Kowalik i Alicja Wójcik, z uwagi na brak możliwości uczestniczenia w tym spotkaniu, przekazali członkom naszego Klubu serdeczne życzenia i złożyli obietnicę odwiedzenia nas w innym dogodnym dla nich terminie. Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasz klubowy kolega Wiesław Olek napisał specjalnie na tą okoliczność piosenkę, treść której tematycznie związana była z charakterem tego spotkania i była aktem dziękczynnym skierowanym do wszystkich dobroczyńców. Zaśpiewał też inne wesołe piosenki własnego autorstwa przy akompaniamencie Jacka Walasa. Ale wszystko, co dobre szybko się kończy, więc i my dziękując za obecność naszych gości, powoli zakończyliśmy nasze spotkanie.

Tekst: Barbara Golińska, zdjęcia: Wiesława Danielewska

ena.jpg