• alles.jpg
 • artgo.jpg
 • bhp.jpg
 • biga.jpg
 • elektryczne.jpg
 • enmax.jpg
 • familia.jpg
 • gs.jpg
 • juszczak.jpg
 • kozbial.jpg
 • kredyty.jpg
 • kubaty.jpg
 • lisak.jpg
 • lyko.jpg
 • marcisz.jpg
 • rasterek.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • sklad_blc.jpg
 • swiba.jpg
 • szumiec2.jpg
 • wwm.jpg
 • zielinski.jpg
 • zulla.jpg

Reklama

 • bistro.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • kaes.jpg
 • kruk.jpg
 • kungfu.jpg
 • mieszkania.jpg
 • mirex.jpg
 • multiagent.jpg
 • nettrading.jpg
 • praca drukarnia.jpg
 • prestige.jpg
 • wegiel.jpg
 • weterynarz.jpg

zlotajesien31 sierpnia br. członkowie naszego Klubu w uroczysty sposób uczcili urodzinowe jubileusze swoich klubowych przyjaciół, a mianowicie Pani Maria Korzonek obchodziła 90 – te urodziny a Pan Bole-sław Filo 85 – te. W tym szczególnym dniu było wiele życzeń i serdeczności od członków Klubu, jak również od Sołtysa i Rady Sołeckiej. Kierowane do Jubilatów życzenia i listy gratulacyjne dotyczyły tego, co dla Nich najważniejsze, a mianowicie były to życzenia nieustającej pogody ducha, siły do pokonywania codziennych trudów, i aby kolejne lata płynęły w dobrym zdrowiu, spokoju, życzliwości i miłości pośród rodziny i klubowych przyjaciół. Oprócz serdecznych życzeń i uścisków było gromkie 200 lat przy kieliszku szampana, a także urodzinowe płonące torty i mnóstwo kwiatów.

Zacnym Jubilatom wręczono pamiątkowe zdjęcia, a także humorystyczne „certyfikaty” zaświadczające o ukończeniu swoich pięknych lat i uprawniające do posługiwania się różnymi wymyślnymi tytułami. Jubilaci otrzymali też obrazy przedstawiające polskie kwiaty i jak powiedziała ich autorka, mimo że nie posiadają one artystycznego wyrazu, to jednak ważne jest, że malowane były dla Jubilatów z sercem i z szacunkiem. Przy okazji tych Jubileuszy należy wspomnieć, że Bolesław Filo jest członkiem założycielem naszego Klubu i był kilkuletnim V-ce Przewodniczącym a Pani Maria Korzonek do Klubu należy też od samego początku t.j. już 18 lat. Jeszcze raz naszym Jubilatom życzymy wszelkiej pomyślności!

Tekst: Barbara Golińska, foto: Wiesława Danielewska

airclinic.jpg