• alles.jpg
 • alux.jpg
 • artgo.jpg
 • autobaks.jpg
 • energoterm.jpg
 • enmax.jpg
 • erena.jpg
 • familia.jpg
 • gs.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lyko.jpg
 • mosur.jpg
 • opał.jpg
 • pinus.jpg
 • quad.jpg
 • romantica.jpg
 • rserwis.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • sklad_blc.jpg
 • skotcar.jpg
 • supra.jpg
 • swiba.jpg
 • szumiec.jpg
 • szumiec2.jpg
 • tapicer.jpg
 • trulka.jpg
 • wwm.jpg
 • zamkowa.jpg
 • zielinski.jpg
 • zulla.jpg

Reklama

 • baranex.jpg
 • gabinet.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • hydrex.jpg
 • kaes.jpg
 • kanczura.jpg
 • kruk.jpg
 • manufaktura.jpg
 • mirex.jpg
 • multiagent.jpg
 • nettrading.jpg
 • rrreklama.jpg
 • toka.jpg
 • weterynarz.jpg
 • woodkrak.jpg
 • zyczenia.jpg

IV Sieprawska Piątka

W ostatnią sobotę maja 2017 trójka naszych klubowiczów udała się do nieodległego Sieprawia by wziąć udział w IV edycji Sieprawskiej Piątki. Trasa krótka acz bardzo wymagająca, z dającymi w kość podbiegami, a w dodatku przyszło biegać w pełnym słońcu, przy wysokiej temperaturze. Wszystko to najlepiej odzwierciedlają czasy zwycięzców. Mimo to dla naszych był to start udany, tak jak w ubiegłym roku okraszony miejscami na podium. Aga Cader drugi rok z rzędu była najszybsza wśród kobiet (czas 20:10, 17 miejsce ogólnie), Mariusz Dziedzic zajął 3 miejsce w kategorii M40 (19:44, 11 m. ogólnie) nieznacznie wyprzedzając Janusza Bzukałę (19:48 i 14 m. ogólnie).


IX NIDEC Bieg w Pogoni za Żubrem

Tydzień po ciężkim półmaratonie jurajskim po raz dziewiąty goniliśmy żubra po Puszczy Niepołomickiej. Tradycyjnie były do wyboru dystanse 8 lub 15 km. Pogoda okazała się dużo łaskawsza niż rok temu, tym razem obeszło się bez burzy, gradu i łamiących się drzew. Wyniki naszych zawodników przedstawiają się następująco: 8 km - 23. Agnieszka Cader 30:58 (zwycięstwo w klasyfikacji kobiet), 45. Jacek Cader 33:55, 484. Gabriela Kucharska 1:03:59, 485. Jerzy Kucharski 1:03:59. 15 km - 169. Dawid Woźniak 1:16:39.

lachtal.jpg