• alles.jpg
 • artgo.jpg
 • bhp.jpg
 • cukiernia.jpg
 • energoterm.jpg
 • enmax.jpg
 • euroreklama.jpg
 • familia.jpg
 • goodcar.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • gs.jpg
 • juszczak.jpg
 • kozbial.jpg
 • kraksmak.jpg
 • kruk.jpg
 • kubaty.jpg
 • lisak.jpg
 • lyko.jpg
 • marcisz.jpg
 • rasterek.jpg
 • rserwis.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • sklad_blc.jpg
 • skotcar.jpg
 • trulka.jpg
 • wwm.jpg
 • zamkowa.jpg
 • zulla.jpg

Reklama

 • baranex.jpg
 • dogoterapia.jpg
 • geo.jpg
 • kaes.jpg
 • mirex.jpg
 • neobud.jpg
 • nettrading.jpg
 • rrreklama.jpg
 • stollar.jpg
 • toka.jpg
 • weterynarz.jpg

Nasza szkoła znajduje się w Rząsce, w spokojnym, urokliwym miejscu, 3 km od granicy z Krakowem. W przyszłym roku szkolnym na mapie szkół gminy Zabierzów nasza zajmie szczególną pozycję, ponieważ stanie się jedyną placówką oświatową, w której obecni szóstoklasiści rozpoczną naukę w klasie siódmej dwujęzycznej, z biologią i matematyką nauczaną po angielsku oraz rozszerzonym zakresem nauki tegoż języka (5 godzin tygodniowo). Drugim językiem obcym będzie język niemiecki. Jest to dla nas ogromny sukces i zwieńczenie naszych wieloletnich dążeń skoncentrowanych na innowacyjności, kreatywność i językach obcych. Wysokie wyniki w nauce i liczne osiągnięcia uczniów są potwierdzeniem skuteczności stosowanych w naszej pracy innowacyjnych metod kształcenia, w których wiele uwagi poświęcamy technologiom informacyjno – komunikacyjnym. W naszej szkole wszystkie klasopracownie wyposażone są w rzutniki, tablice multimedialne, laptopy, tablety i nieograniczony dostęp do Internetu. Zajęcia sportowe odbywają się też w 2 salach gimnastycznych

– pełnowymiarowej i lustrzanej, zajęcia komputerowe w terminalowej pracowni komputerowej. Do dyspozycji uczniów mamy również bibliotekę oraz świetlice szkolne. Świetna baza dydaktyczna pozwala nam z powodzeniem realizować szkolne programy nauczania i plany pracy, które opieramy na teorii inteligencji wielorakich amerykańskiego psychologia – prof. H. Gardnera. Każdemu uczniowi wyznaczamy indywidualną drogę rozwoju, zgodną z jego potencjałem i dominującą inteligencją. Dzięki temu nasi uczniowie wierzą w swoje możliwości i chętnie podejmują liczne wyzwania edukacyjne. Od kilku lat uczestniczymy w ogólnopolskiej olimpiadzie kreatywności Destination Imagination i zdobywamy zaszczytne tytuły. Jesteśmy „Szkołą z klasą”, „Szkołą odkrywców talentów”, „Szkołą kreatywności i innowacji”, „Szkołą bez przemocy”. Nasi najmłodsi wychowankowie bawią się i uczą w odrębnej, bezpiecznej, nowo wyremontowanej części budynku. Zapraszamy do nas każdego, kto stawia na innowacyjność, kreatywność i naukę języków obcych.

dolina.jpg