• alles.jpg
 • bhp oskar.jpg
 • euroreklama.jpg
 • familia.jpg
 • geodezja.jpg
 • goodcar.jpg
 • gs.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lyko.jpg
 • rasterek.jpg
 • rowery.jpg
 • rserwis.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • wwm.jpg

Reklama

 • baranex.jpg
 • bistro.jpg
 • edukator.jpg
 • gawin.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • krakmeb.jpg
 • kruk.jpg
 • melba.jpg
 • mirex.jpg
 • prestige.jpg
 • rrreklama.jpg
 • weterynarz.jpg

Kontynuując rozpoczęty cykl „Miejsca urokliwe” publikujemy kolejne z takich miejsc. Fotografię przesłał nam współpracujący z redakcją, Pan Tomasz Trulka, mieszkaniec naszej gminy, fotograf, pasjonat dolin jurajskich. Zdjęcie przedstawia ławkę obok stawu w Zelkowie. Wykonane zostało tuż przed 6 rano, pewnej majowej niedzieli.

- Cisza, spokój i brak gwaru osób zbierających się do pracy. Nic tylko usiąść i zapomnieć o wszystkim. Moja rodzina pochodzi z Zelkowa i jest to miejsce dla mnie nostalgiczne. Przypomina mi Zelków sprzed wielu, wielu lat. Kiedy to na ulicach większość stanowiły gęsi, kaczki czy kury, a nie samochody. Gdzie za pierwszą linią domostw ciągnęły się niezabudowane pola, a sam Zelków był enklawą spokoju – mówi fotograf. Za zgodą autora podajemy do niego kontakt tel. 530/861-968, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spacerując po zakątkach naszej gminy natrafiamy na wiele pięknych, malowniczych zakątków. Można je nazwać „miejscami urokliwymi”. Będziemy przedstawiać takie miejsca naszym Czytelnikom, prosząc o przesyłanie na adres redakcji swoich pro- pozycji.

stacjakontroli.jpg