Jak corocznie w Dąbrowie Tarnowskiej w dniu 11 marca odbyły się za- wody łucznicze – Memoriał Trenerów – poświęcone pamięci trenerów Dąbrovii – Gerardowi Borsie, Januszowi Czubowi i Januszowi Hudyce. Otwarcia zawodów dokonał Prezes Dawid Kot, a gośćmi na otwarciu byli przedstawiciele rodzin trenerów. Na starcie stanęło ponad 100 zawodniczek i zawodników z województw małopolskiego i świętokrzyskiego oraz ekipa z Ukrainy. W licznym gronie uczestników była także 10-cio osobowa ekipa Grota Zabierzów.

Z grona zawodniczek Grota 2-gie miejsce zajęła Karina Lipiarska-Pałka ulegając w finale reprezentantce gospodarzy – Katarzynie Mickiewicz 4:6. Na czwartym miejscu znalazła się Karolina Szajnowska /Grot/, która w walce o 3-cie miejsce uległa aktualnej mistrzyni Polski Małgorzacie Mickiewicz / Dabrovia/. W kategorii młodzików 3-cie miejsc zajęła zawodniczka Grota Zabierzów – Zuzanna Kościelniak.