Pierwszą imprezą halową w sezonie zimowym były Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Zamościu w dniach 12-14 luty. Po mniej udanym początku w kwalifikacjach Karina Lipiarska-Pałka /Grot Zabierzów/ bardzo dobrze startowała w rundach pucharowych. W pierwszym pojedynku pokonała Agatę Bulwa /Dąbrovia/ 6:4. W drugim pojedynku zwyciężyła Joannę Rączka /Łucznik/ 7:3, a w drodze do strefy medalowej Wiolettę Myszor /Łucznik/ 7:1. Bardzo zacięty pojedynek o wejście do ścisłego finały stoczyła z zawodniczką Stelli Kielce Małgorzatą Góral wygrywając 6:2, ale tu pojedynek odbywał się na poziomie 29 – 30 pkt w secie. Finał pomiędzy koleżankami od kilku lat należącymi do ścisłej krajowej czołówki stał na nieco niższym poziomie, ale o tym decydowały chyba nerwy. Zwycięsko z niego wyszła Natalia Leśniak /Łucznik/ 6:2 zdobywając złoty medal i tytuł halowej mistrzyni Polski -2016, a Karina zdobyła medal srebrny i tytuł halowej v-mistrzyni Polski – 2016. Obie te zawodniczki oraz Adrianna Rachwał /Unia Pielgrzymka/ będą stanowić zespół reprezentacyjny w Halowych Mistrzostwach Świata w Nimes /Francja/ w okresie 1-6 marca. Gratulujemy Karinie sukcesu życząc udanego startu w Mistrzostwach Świata, a w dalszej kolejności zakwalifikowania do reprezentacji w RIO-2016.