• alles.jpg
 • bhp oskar.jpg
 • euroreklama.jpg
 • familia.jpg
 • geodezja.jpg
 • goodcar.jpg
 • gs.jpg
 • kozbial.jpg
 • kubaty.jpg
 • lyko.jpg
 • rasterek.jpg
 • rowery.jpg
 • rserwis.jpg
 • salazabaw.jpg
 • serczyk.jpg
 • wwm.jpg

Reklama

 • baranex.jpg
 • bistro.jpg
 • edukator.jpg
 • gawin.jpg
 • geo.jpg
 • grafixdruk.jpg
 • krakmeb.jpg
 • kruk.jpg
 • melba.jpg
 • mirex.jpg
 • prestige.jpg
 • rrreklama.jpg
 • weterynarz.jpg

W dniach 13–15 lutego 2015 r. w Milówce odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski w łucznictwie w kategoriach seniorów, młodzieżowców i juniorów. Grot Zabierzów wraca z tych najważniejszych halowych zawodów z tarczą, zdobywając medale: złoty i brązowy. Zmagania jako pierwsi rozpoczęli juniorzy. Trzyosobowa ekipa GROTA w składzie Krystian Molenda, Jakub Dudek i Piotr Ziębiński, debiutując na tej rangi imprezie osiągnęła wyniki na miarę swojego poziomu. Najlepszym był Krystian Molenda, który jako jedyny przeszedł fazę kwalifikacji (na 26 miejscu) by ostatecznie, po rozgrywkach w fazie pojedynków zająć miejsce 17 w klasyfikacji generalnej. W rywalizacji zespołowej nasi zawodnicy zajęli odległe miejsce 11. W naszym klubie zawsze najmocniejszymi były panie. Niespodziewanie ale zasłużenie w kategorii młodzieżowej zespół w składzie – Adrianna Kawa, Diana Stalmach i Agata Malec zdobył złoty medal i tytuł Halowych Mistrzyń Polski pokonując w finale po barażu zespół Jar Kielnarowa. W drodze do finału nasze zawodniczki zdecydowanie prowadziły po kwalifikacjach oraz w fazie pojedynków zespołowych pokonały zespół Łucznika Żywiec w setach 6:2. Również indywidualnie nasze panie zajęły wysokie pozycje – Adrianna Kawa bardzo wysokie miejsce 5, Agata Malec - miejsce 8 i Diana Stalmach miejsce 9. W kategorii seniorek nasze panie w składzie – Karina Lipiarska-Pałka, Agata Stanieczek, Anna Staniec zek, Karolina Szajnowska – też mogą chwalić się medalem – brązowym – i tytułem II-ich v-mistrzyń Halowych Mistrzostw Polski. W walce o wejście do strefy medalowej pokonały Sokół Radom 7:3, a w walce o finał uległy zespołowi Łucznika Żywiec 1:7. Indywidualnie Karina Lipiarska-Pałka zajęła miejsce 7, Anna Stanieczek – miejsce 9, Agata Stanieczek i Karolina Szajnowska – ex aequo miejsce 17. Ogólnie występ naszych zawodników należy uznać za udany, a na szczególne wyróżnienie zasługuje oczywiście zespół młodzieżowy kobiet, który zdobył złoty medal.

Zdjęcia z zawodów pod linkiem https://plus.google.com/photos/107679815861445579041/albums/6116439782449856353?banner=pwa

dolina2019.jpg