W dniach 31.01 i 1.02.2015 we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szpadzie. W pierwszym dniu zawodów zaprezentowały się indywidualnie 93 zawodniczki i 104 zawodników. Po raz drugi w swojej karierze po tytuł mistrzyni sięgnęła Aleksandra Zamachowska (KKS Kraków). W walce finałowej pokonała reprezentantkę AZS AWF Katowice Karolinę Mrochem 15:11. Brązowe medale zdobyły Anna Mroszczak (RMKS Rybnik) oraz Aleksandra Szklar (AZS AWF Katowice). Druga z naszych zawodniczek Wiktoria Zamachowska (KKS Kraków) zajęła 30 miejsce. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Bartosz Staszulonek (Piast Gliwice) wygrywając z Danielem Marcolem (TS Górnik Radlin), brązowe medale zdobyli Sebastian Majgier i Marcin Nikiel obaj z Piasta Gliwice. W turnieju startował także mieszkaniec Bolechowic Aleksander Siudak (KKS Kraków) zajmując 78 miejsce. Równie udany był drugi dzień zawodów w którym zmagały się drużyny klubowe. Drużynowymi mistrzyniami Polski została drużyna KS Szpada I Wrocław pokonując w finale AZS AWF Katowice. Siostry Zamachowskie wraz z koleżankami klubowymi Igą Janecką oraz Natalią Krzemińską zdobyły brązowy medal. Udział wzięło 20 drużyn. Na 5 miejscu zakończyła zawody drużyna KKS Kraków z Aleksandrem Siudakiem, Karolem Budkiem, Mieszkiem Frasiem i Marcinem Krzyścinem. Zwyciężyła drużyna KS Szpada Wrocław przed dwoma drużynami Piasta Gliwice. W zawodach drużynowych mężczyzn udział wzięło 21 zespołów.